Podzimní procházka, která stála za hovno.

28. october 2011 at 0:10 | M. |  "Včera, dnes a zítra"
Pamatujete si, jak jsem se poznala s tím klukem na diskotéce?
No, tak jsem se s ním dneska sešla. Přijel za mnou autem. Vůbec jsem nevěděla co mám říkat, moc dobře jsem věděla, že si s ním nerozumím, jako s jinýma klukama. S jiným si třeba stačí říct jediný slovo a celej večer si máme o čem povídat. Navíc jsem byla nervózní a styděla jsem se, takže mluvil jenom on a já buď pokyvovala hlavou, nebo se zasmála. Řidičák měl sotva dva dny a když jsem ho viděla, jak bojuje s řízením, radši jsem navrhla, že se půjdem projít. Bylo to skoro jako rande. Procházeli jsme se lesem, on mě držel za ruku a bavili jsme se o.. vlastně ani nevím. Nevnímala jsem ho, protože jsem byla myšlenkama jinde, i když je to hloupý. Opět jsem se s ním vykousla. Vypadám jak kurva, jo vím. Právě pak jsem si uvědomila, že nic takovýho nechci. Vstala jsem, jeho ruce jsem dala pryč a prostě řekla, že už chci jít domů. Souhlasil a viděl, že něco není v pořádku. Cestou zpátky zase mluvil jen on. Tentokrát jsem se snažila ho tak šíleně odpudit, aby mě nechtěl už nikdy vidět, zněla jsem tak protivně, když jsem odpovídala na jeho pětiminutové výklady dvěmi slovy. Když už jsme byli u auta, obejmul mě a poděkoval, že mě mohl zase vidět. Řekla jsem jo, hned se otočila a šla. Za rohem jsem se ohlédla, jestli už odjel. Pak jsem mohla nahlas zařvat "Do prdele!".. neulevilo se mi. C.Č.
- - -
- - -

- - -
Zavolala sem kámošovi, jestli by mi ty dva kiláky nešel naproti. Šla jsem kolem kolejí a tak jsem chvílemi uvažovala, jestli pod ně nemám radši skočit. Jenže nejel žádný vlak, tak jsem si radši zapálila :D Zní to docela komicky. Když už jsem pálila druhý retko, viděla jsem v dálce, jak na mě mává nějakej magor. jasně že to byl kámoš :D. Zvedl mi náladu. Po osmé hodině jsme se sešli celá parta, fotili jsme společné fotky, dělali blbosti a prostě to, jak to v takový vesnický partě chodí.
- - -

- - -
Zítra mám jet do města, kam jezdím do školy. Vlastně bych tomu taky mohla říkat parta. Údajně spím u kamarádky. Takže bych se mohla těšit na ní, jak si večer budem lakovat nehty, koukat na horor a navzájem si házet popcorn do pusy (kdo ho chytí víckrát, vyhrává). Jenže ne. Zase v tom bude nějaký problém. Mají mě tam rádi dva kluci. Dva kluci v jeden večer. Jak to asi mám udělat? Nechci žádnýmu ublížit. Ani necítím žádný zamilovaný pocit. Jestli by se mnou nějaký chtěl být, jak se z toho mám vykroutit? Bude to zajímavý no, jak to dopadne,..

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Unununium~ | Web | 28. october 2011 at 11:57 | React

To byl ten 18ti letej?..
Měla si mu to říct na rovinu a ne mu dávat takhle šanci.. ale tak chápu že to je těžký... Ale už by sis měla vybrat kterýho :D...

2 Kačíí | Web | 6. november 2011 at 13:18 | React

Ahoj, byla bych ráda, kdybys napsala nějaké otázky do videoodpovědi - díky! :) P.S. Už jsem zpátky. :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama