October 2011

Podzimní procházka, která stála za hovno.

28. october 2011 at 0:10 | M. |  "Včera, dnes a zítra"
Pamatujete si, jak jsem se poznala s tím klukem na diskotéce?
No, tak jsem se s ním dneska sešla. Přijel za mnou autem. Vůbec jsem nevěděla co mám říkat, moc dobře jsem věděla, že si s ním nerozumím, jako s jinýma klukama. S jiným si třeba stačí říct jediný slovo a celej večer si máme o čem povídat. Navíc jsem byla nervózní a styděla jsem se, takže mluvil jenom on a já buď pokyvovala hlavou, nebo se zasmála. Řidičák měl sotva dva dny a když jsem ho viděla, jak bojuje s řízením, radši jsem navrhla, že se půjdem projít. Bylo to skoro jako rande. Procházeli jsme se lesem, on mě držel za ruku a bavili jsme se o.. vlastně ani nevím. Nevnímala jsem ho, protože jsem byla myšlenkama jinde, i když je to hloupý. Opět jsem se s ním vykousla. Vypadám jak kurva, jo vím. Právě pak jsem si uvědomila, že nic takovýho nechci. Vstala jsem, jeho ruce jsem dala pryč a prostě řekla, že už chci jít domů. Souhlasil a viděl, že něco není v pořádku. Cestou zpátky zase mluvil jen on. Tentokrát jsem se snažila ho tak šíleně odpudit, aby mě nechtěl už nikdy vidět, zněla jsem tak protivně, když jsem odpovídala na jeho pětiminutové výklady dvěmi slovy. Když už jsme byli u auta, obejmul mě a poděkoval, že mě mohl zase vidět. Řekla jsem jo, hned se otočila a šla. Za rohem jsem se ohlédla, jestli už odjel. Pak jsem mohla nahlas zařvat "Do prdele!".. neulevilo se mi. C.Č.
- - -
- - -

Tomu se nedá říkat štěstí.

23. october 2011 at 12:04 | M. |  "Včera, dnes a zítra"
Byla jsem nervózní, ale šla jsem s nimi ven. Se třema klukama z nový školy, se kterýma jsem si nikdy neřekla víc, než čau. Byli na mě hodný, milý :D Občas se mě na něco optali, abych taky něco řekla.. :D Když jsem se s nimi loučila, už byl večer, trochu tma, ten nejstarší se zeptal "A dáš mi pusu?" :D Furt jsem se smála, ale neřekla jsem ne*. Když se zeptal na potřetí, dala jsem mu jí :D Ještě ten večer mi jeho kamarád - jeden z těch tří, napsal, že by se mnou i chodil, kdyby se mu nelíbila jiná. Říkala jsem si, že z toho si lámat hlavu nebudu, vždyť se mi tohle nestalo poprvé, už si zvykám. Ale zase mi začal víc psát ten třetí, co tam s námi byl. Je o hlavu menší, o trochu mladší, ale miluje mě. Poslední dobou mi píše samé komplimenty. Líbí se mi, ale nic k němu necítím. Tak co to zase sakra má bejt.
- - -
Tumblr_lsx1efdzp31qgen19o1_400_large
- - -


Čekaně nečekaný rozvod a úsměv k tomu.

2. october 2011 at 13:44 | M. |  "Včera, dnes a zítra"
Včera už jsem měla boty na nohách a tašku v ruce, házela sem do ní všechno jídlo a pití, co sem doma našla. Takže asi dvě jablka. Pak jsem odložila tašku a šla se podívat do obýváku. No a šla jsem kolem našeho velkýho stolu a jen tak na zhul sem viděla prostě leták z DMka. Říkala jsem si, že brzo pojedu do města nakupovat, tak že se podívám a co se mi bude líbit s přijatelnou cenou, si koupím. Otočila jsem první list a viděla v letáku dva vložený papíry. Začala jsem číst pěkně z levé strany nahoře. Bylo tam Judr., hned mi bylo jasný co to bylo. Rozvodový papíry.
- - -
Tumblr_l0d2cp901u1qakr18o1_400_large
- - -

Info

1. october 2011 at 15:56 | M. |  "Včera, dnes a zítra"
Připadala jsem si jak z filmu 500Days of Summer. Přesně jako Summer.
Teď si připadám jako z filmu Easy A (Panna nebo orel), jako středoškolačka Olive.
Summer měla problémy se vztahem, kdo film viděl, ví.
Olive měla pověst kurvy. Přesně jako já.
Už se nebudu hrabat v tom, co se dělo ve čtvrtek a v pátek. Budem se bavit o dnešku. Chystám se jít ven s kamarády. Těším se na fajn večer strávený s nimi.
Vám přeju hezkej víkend ;D
+ Upozorňuju na zápis a nové články (Fotky najdeš v menu) .. Hoj
- - -
Ad4c0ff83147efd3385118b84707865e-d4ao7rf_large
- - -

018. - MaxiHAIRspeciál!:D

1. october 2011 at 15:40 | M. |  Fotky
Ať jsou kudrnaté, nebo rovné,..
barvené, nebo přírodní,..
rozpuštěné, nebo smotané,..
jsou úžasné ♥ všechny!
- - -
Tumblr_lsdtwwnjiw1qkonxho1_500_large
- - -

Butch Clancy - The Devil's Quid Pro Quo

1. october 2011 at 15:36 | M. |  Hudba
- - -
- - -

Zápis + Kontrola

1. october 2011 at 15:25 | M.
Většina přátel co jsem tu měla se na mě tak trochu..
však vy víte co :D takže kdo mě má zapsanýho a já jeho taky
(→ zkontroluj si tady) napiš do komentářů ať je nějaká sranda
"STŘEŠNÍ TAŠKY Z ALJAŠKY" :D
a kdo by se náhodou chtěl spřátelit, nechť napíše
1.Jméno
2. Adresu blogu
Je to jednoduchý co? :D
- - -
Tumblr_ls8bh8e44m1qjtktxo1_500_large
- - -

017. - Chá♥

1. october 2011 at 15:19 | M. |  Fotky
- - -
Tumblr_lsc3nmnjxm1qm9g60o1_500_large
- - -