Vteřina včerejšího večera a blbý plácání o ničem, co stejně nikdo nepochopí..

25. september 2011 at 9:44 | M. |  "Včera, dnes a zítra"
Tenhle víkend? Byl skvělý. Včerejšek..
Jedno frisco, potom druhý, přes půl flašky vodky 40%, nejedna ochutnávka Jelzina a zelený, 1 a půl krabičky, a i něco, co se prostě zkusit musí. Já vím, že bych to neměla dělat, ale to jsem prostě já. Jednou něco zkusím, protože mi někdo řekne, že mi po tom bude fajn a je to lepší než chlast, budu se smát a místo chůze létat. A včera místo nabízení si o to ještě řeknu sama.. Jenže to je ono. c.č.
- - -
Tumblr_lnwiiao2oh1qj4kefo1_500_large
- - -alkohol - hodně zážitků, málo vzpomínek :D
ovšem já si moc dobře pamatuju, když už se mi začala motat hlava, dala jsem si i brko a už to jelo :D Zpívali jsme s partou nahlas "Jsem gaay, jsem gaay, jsem teplééj.." a pak nevím,.. :D pak jsem se jela projet na kole a už dobře vím, že za volant sedaj opilí jen totální dementi, jelo se 100x hůř, než chodilo, to mi věřte :D Pak vím, že jsem spadla a probrala se až na lavičce u ohně :D Pak se mi začalo dělat blbě, tak jsem odešla si sednout k silnici, abych náhodou někoho nepozvracela :D Nezvracela jsem! lehla jsem si do tý studený trávy a odpočívala, a pak mě to přešlo, tak se šlo zase kalit :D Pak už si jenom pamatuju, jak jsem se ráno v 7 probrala, namáčklá na mým kamarádovi a kamarádce v cizí mikině a když jsem vstávala, tak sem měla hodně co dělat, abych udržela balanc :D.. Baví mě takovýhle stavy!:D
- - -
Tumblr_lllud6sszt1qzx2p7o1_500_large
- - -
Tohle číst nemusíš, ale jestli mě chceš aspoň v něčem pochopit, nebo poznat, tak si to užj ;D
Nejdřív mi je 8 let, hraju si se sestrou s panenkama celý dny, jenže ona pak vyroste a už jí to semnou nebaví, tak chodím ven a prohlížím si, jak králíci pobíhaj v králíkárně a hladím kočky od sousedů, jenže to jsem byla prostě malinkatý děcko. Pak jsem začala chodit s partou ven. Je to tak dva roky z5 a je mi 12 let, nepiju, nekouřím,.. prostě si s nimi nerozumím. Pak už mi ani nepíšou, abych šla ven a podnikají akce beze mě. Pak jsem to já, kdo se snaží najít kamarády na internetu. Ne marně. Měla jsem spoustu přátel, seděla 24hodin u skypu a hrála s nimi hry. Jenže rodiče to vytáčelo a každý druhý den na mě řvali a zakazovali mi počítač. Chápu je moc dobře, jenže oni vůbec netušili, že mi zakázali jediné kamarády, co jsem měla a s kterými jsem si rozuměla. Pak jsem se ty dny snažila chodit ven a dělat cokoliv. Pokoušela jsem se starat o zvířata, jenže kočky od sousedů se mě už bály a utíkaly předemnou (kdo by se divil :D), sázela jsem i kytky, jenže všechny pochcípaly :D.. A pak jsem vzala do ruky foťák a šla se projít. Našla jsem si skvělý koníček, který mi teď pomáhá s výběrem střední školy. Pak přišly prázdniny už v tomhle roce, tj. 2011. Spala u mě kamarádka a já se poprvé pořádně opila :D Pak následovala první diskotéka, druhá, třetí, čtvrtá,.. Na různých akcích mi každý nabízel cigarety, a po tomhle všem už na focení nezbyl čas a ze mě se stalo tohle. Někdo, kdo každý víkend sedí s flaškou a cigaretou v ruce. Jen si říkám, jestli to je správný, není, ale nic s tím dělat nebudu. Jak jsem psala v předchozím článku, svých kamarádů si hodně vážím, nechci o ně přijít, takže v tom budu pokračovat i když si uvědomuju, že tímhle si život neprodloužím.
- - -
Díky, že to někdo čte :D

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kačíí | Web | 25. september 2011 at 10:59 | React

Týý jo.. :D Koukám, že se rozhodně nenudíš... ;D Já teda vůbec nepiju ani nekouřím, atd.. je mi 13. :D A Tobě? ;D Napsanou Tě mám. → http://kaciicernoch.blog.cz/1105/sb-affs :)

2 Unununium | Web | 25. september 2011 at 15:32 | React

Wow, další kalba? :D Tvl, ale jako víš že existuje i otrava alkoholem? :D Nepřeháněj to zas... :D
Jinak dobrej song ;)
Aspoň si to trochu užiješ... ikdyž se to dá užít i jinym způsobem.. tak furt ale lepčí než mít ty kamarády jenom na netu a celej den u toho netu sedět a nic nedělat... :)
P.S. Odepisuj pořád na to awww3.blog.cz... ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama