Čti, jen jestli chceš

29. september 2011 at 22:16 | M. |  "Včera, dnes a zítra"
- - -
Tumblr_lsak3upzqn1r2v4yfo1_500_large
- - -


- - -
Čti jen jestli doopravdy čteš, je to dlouhý, tak nikoho nenutím :)..
V úterý jsem přišla ke skříňkám a pokecala s kámoškama. Ty pak odešly, protože věděly, že on mi chce něco říct. Nakonec se z toho vyklubala taková divná otázka. "Chtěla bys být víc než kámoška?" On koktal jak divej a snažil se být co nejromatičtější a já jsem se na něj tázavě podívala a tupě řekla "Cože?" Jak z nějakýho sitcomu, kde by se to potom *cože měl pustit pětisekundový smích hloučku lidí.
..
"Chceš být něco víc než kámoška?"
"Cože?"
"No jestli chceš být něco víc než kámoška"
"No.. jo"
"Kecáš!"
"Ne."
..
Odešli jsme ve stejnou chvíli a já se smíchem vešla do třídy. V hlavě jsem si 100x opakovala "sakra co to je?" Hned asi po třetí školní hodině se ozvalo moje a jeho jméno a potom výkřik: "Jako fakt?" A najednou mě a jeho začala řešit celá moje třída. Nesnáším to. Nesnáším když by o něčem takovým mělo vědět víc jak 5lidí co mě zná. Co jim je vůbec do toho. Dělali si z něj srandu, protože se zmohl jenom na tohle. Kluci ze třídy vtípkovali "A nezbije mě ten tvůj borec, když se s tebou tady teď bavím?", pak si pár lidí všimlo, že mi není zrovna do smíchu a tak přišel spolužák a myslel si že mě utěší tím "Já si teda myslel, že spíš skončíš tady s Petrem, nebo Jirkou.."...
Vyvolalo to v mojí hlavě velkou otázku. Chci vůbec nějaký vztah? NE!
Ještě včera večer mi psal, že semnou musí mluvit, něco mi říct a na něco se zeptat, já dobře věděla na co. Hned jak jsem ho ráno viděla u skříněk, vyhýbala jsem se mu. Vzala si boty a učebnice a rychlejším tempem šla do třídy, ozvalo se:
"Počkej, musíme si promluvit"
"Já nemůžu.. musím dělat.. úkoly, řeknem si to odpoledne"
Jenže o přestávce přišla kámoška a říkala:
"Vzkazuje ti, že po škole na tebe bude čekat u školy"
Tak jo, uplynulo několik hodin a já čekala před školou se dvěma spolužáky. Drželi mě tam , protože dobře věděli, že bych jinak odešla :D Kravili jsme a čekali na něj, Uplynulo něco přes půl hodiny a my zahlídli spolužačky, tak jsme šli za nimi. Najednou jedna říká: "Támhle sedí, máš za ním jít" Tak jsem šla.
- - On tam seděl, ani se na mě nepodíval a nic neříkal. řekla jsem "Tak o čem si chceš povídat" .."Ne, to ty jsi chtěla semnou mluvit".. bylo furt ticho, nikdo nic neříkal a furt jsme opakovali vlastně to samý. pak jsem řekla "Heh, tak fajn, blbě se to vysvětluje, víš já tě mám ráda, ale já prostě".. "Co?" "Nejsem na vztahy, nestojím o to" Nic neříkal tak "No, tak já du" a on jenom "čau.." Tak jsem neodpovídala a šla. Když ty dvě viděli že odcházím, šly za ním a odvedly ho pryč. Taková komedie! zase jsem si v hlavě říkala co jsem udělala špatně, vždyť on nic neříkal. Při cestě autobusem jsem volala kamrádce:
"Mluvila jsi s ním?"
"Jo"
"Co říkal a co mu je?"
"Je na tebe nasranej a říkal že jsi kráva a že si myslíš že jsi jediná.."
To mi stačilo. Dost. Prostě na tohle nemám! Dojela sem prošlá a zkažená domů. hodila věci do kouta a šla za pravými kamarády ven. Dostali mě do nálady. Rozesmáli. Ve čtvrt na 8 jsem se vrátila domů, zapla FB a nedalo mi to, musela jsem mu napsat, že je pěkně hnusný co o mně říkal. Začal se vymlouvat, že byl naštvanej a že by to jindy normálně neřekl. Asi před 2hodinami jsem mu přestala odepisovat, on má celkem výdrž. Píše mi, ať mu odpustím a že ho to mrzí.. Kašlu na něj a na všechny kluky! Dementi! Jo a miluju ho.
- - -

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 TYUMA | 30. september 2011 at 10:09 | React

:OO Jestli chceš, tak potom napiš, můžem o tom pokecat ;)

2 Unununium~ | Web | 30. september 2011 at 14:43 | React

Wow. Tak jako... zezačátku se to od něho zdálo milý ale potom ta část s tim pomlouváním mě trošku zarazila...
Ale neodepisovat mu mi přijde jako blbost.. Spíš bych si s nim o tom promluvila.. :)
P.S. Skoro každej po skoro každym rozchodu prohlašuje že už kašle na holky/kluky :D...

3 Zoe | Web | 1. october 2011 at 12:29 | React

mám dost času na takový vztahy :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama