September 2011


To si musíš přečíst!:D

26. september 2011 at 20:52 | M. |  "Včera, dnes a zítra"
..Po škole jsem vycházela s kámoškou ze dvěří a očima sem prohledávala každej roh chodby a pak sem ho viděla, jak sedí na topení u dveří. Čekal tam na mě! Šli jsme teda ven, jak jsme plánovali, a přidal se k nám i můj spolužák. To vám řeknu, jaká byla sranda!:D Celou dobu sem na něj musela čumět, jak mu to slušelo a jak se hezky smál. Uplynulo nějakých 70minut a já nastoupila do busu domů. Hned jak jsem dorazila domů a okoukla upozornění na fb, mi zvonil mobi, ať okamžitě jdu ven!:D Vylítla sem jak blesk a za nějakých 5minut seděla se třema bejvalýma spolužákama a kámošema v boudě.
- - -
Tumblr_lqnxdrkwre1qhlhz5o1_500_large
- - -
- - -
Po chvilce jeden odešel domů a začala taková divná debata, pak jsme se všichni začali prát :D Jeden mě furt tahal za palec na noze a druhej mě lechtal někde u žeber :D Pak se najednou objevil nademnou a políbil mě :D Pak znovu a tak divně sme se na sebe podívali, otřeli ty nechutný sliny a začali se strašně smát :D:D A ten druhej kámoš prohlásil:"povolil se mi pásek a málem sem se pochcal" Následoval další výbuch smíchu :D Pak mě doporvázel domů, já jela pomalu vedle něj a on zabrzdil kolo a stoupnul si zase přede mě. Už se ke mně pomalinku přibližoval a já řekla "Néé" a on "Ale jo!:D" A zas. Nechápu to, ale proč ne, jsme přece kámoši :D:D:D.. teď to nejlepší!
- - -
Tumblr_lrj18w0mp31qgjdf4o1_500_large
- - -
Normálně jsem na to dupla, jela na kole a nezastavovala, až před naším domem na dvoře sem to parkla do lavičky a i s kolem se skácela na zem :D Pomalinku sem vstávala se slovi "ÁÁÁáu-!" a dala sem si šlupku do hedky o květináč :D:D Máma se mi gebila, tak sem šla za ní a jak sem tak pofidérně šla, šlápla sem si na tkaničku a zase se rozplácla na zemi :D Tyvole, haluz!:D
Pak další krásná, ale opravdu krásná zpráva za den :) Přihlásím se na FB a první zpráva od něj*, že je škoda, že nám tam kámoš dneska křenil :D A hned jsme se domlouvali, kdy půjdem příště. Protože by to dopadlo až v pátek, napsal mi, že se kvůli mně zase vykašle na trénink a půjdem ve čtvrtek :).. Pak zprávy od mojí kámošky, jestli bych s ním chodila? :D Žádala jsem hned vysvětlení, dozvím se vše zítra :D A pak zprávy od spolužáka, co s námi byl venku. on se mu svěřil, že mě má rád, ale bojí se mi to říct :D:D!! Myslím, že mě zítra čeká vyznání lásky ♥ :D!! Tyvole lidi, to je masáč co?!! :D
- - -
Tumblr_ls47rzrgou1r3b7nho1_400_large
- - -

Vteřina včerejšího večera a blbý plácání o ničem, co stejně nikdo nepochopí..

25. september 2011 at 9:44 | M. |  "Včera, dnes a zítra"
Tenhle víkend? Byl skvělý. Včerejšek..
Jedno frisco, potom druhý, přes půl flašky vodky 40%, nejedna ochutnávka Jelzina a zelený, 1 a půl krabičky, a i něco, co se prostě zkusit musí. Já vím, že bych to neměla dělat, ale to jsem prostě já. Jednou něco zkusím, protože mi někdo řekne, že mi po tom bude fajn a je to lepší než chlast, budu se smát a místo chůze létat. A včera místo nabízení si o to ještě řeknu sama.. Jenže to je ono. c.č.
- - -
Tumblr_lnwiiao2oh1qj4kefo1_500_large
- - -

016. - :** :D

25. september 2011 at 7:28 | M. |  Fotky
- - -
Tumblr_ls222tqhho1qcr2yto1_500_large
- - -

M♥

23. september 2011 at 23:40 | M. |  "Včera, dnes a zítra"
Chtěla jsem vám 100x napsat o prvním školním dnu, o prvním dojmu mojí nové třídy, o tom, co se v posledních dnech dělo, ale já jsem to pak smazala a nějak.. není chuť. Ale právě mě něco nutí psát nový články, protože toho mám zase tak moc, ale přátel, kterým bych to mohla říct, moc není. Ne, že bych je neměla, ale nevěřím, že by to tajemství zůstalo v bezpečí.. Jsem zase IN LOVE ♥ Má krásný oči, je roztomilej, milej, hodnej a hezky se směje. Je úžasnej. Byla jsem s ním venku ve středu s partou, ve čtvrtek s holkama, ale pak jsme zůstali sami dva a dneska úplně sami :] Dokonce se mu prejm líbím :D Držte mi palce, nikdy mi to nevyšlo, NIKDY. Teď musí. Prý je strašně stydlivej, ale mně to nevadí.. spíš naopak :):D I přes to, že o víkendu budu trávit nejlepší chvilky s přáteli, už mi teď chybí, to jsem se s ním neviděla přesně 6hodin :D Našla jsem si takový hezký důvod se těšit do školy.. Jen ať mě prosím nečeká další velký zklamání a několik desítek hodin truchlení.. Právě mám takovou divnou náladu. Smíšený pocity. Mám se fajn, díky němu a vždycky když si vzpomenu jak sme spolu kravili, tak se musím smát :D Ale tady u nás je trochu dusno, taky zítřejší akce se nám trochu komplikuje, ale bude to OK.. Doufám!:D Stalo se ze mě něco hroznýho. Přes ty prázdniny jsem se hroozně změnila, k horšímu. To radši opravdu vypisovat nebudu. Hlavní je, že momentálně mám skvělý přátele, toho si hrozně vážím, protože něco takovýho mě nepotkalo už delší dobu. Taky si uvědomíte co máte, až když to ztratíte :) No a teď v blogu. Vidím, že lidi sem chodí, i když tu nepřidávám žádné články, což je fajn :) Ale bez komentářů je to takové suché. Vždycky když vidím nějaký komentář, tak se mi rozzáří oči a říkám si "Jéé, někdo reaguje na moje blbé kecy" :D Asi nikdo to nečte do konce, stejně, koho by to asi zajímalo, co? Jen se ptám, mám v blogování pokračovat?..
- - -
Tumblr_lka61eyu171qf42pao1_500_large_large
- - -